Srpen 2008

Regulus Black ve flashbacku z Prince?

17. srpna 2008 v 12:08 | Bella
Podle francouzského časopisu One bychom se v Harry Potterovi a Princi dvojí krve mohli dočkat flashbacku, ve kterém by vystupoval mladší bratr Siriuse Regulus Black, a vysvětlil by, jak se Regulus dal k Smrtijedům a jak jej nakonec zabil Voldemort.


potterharry.net

Dočkáme se tří flashbacků

17. srpna 2008 v 12:06 | Bella
Entertainment Weekly zveřejnili svou reportáž z Prince dvojí krve, jehož premiéra byla přesunuta na 17. červenec.

Z reportáže se dozvídáme, že ve filmu jsou 3 flashbacky (vzpomínky) na Toma Raddlea alias Voldemorta. V jednom je jako malý kluk v sirotčinci, a ve zbylých dvou jako bradavický student.
Dále se také dozvídáme, že v úvodní scéně Harry "flirtuje" se servírkou. Zřejmě to bude scéna se zřícením mostu v Londýně. Takže je možné, že Harry bude v nějaké Londýnské restauraci.
potterweb.cz

Další fotky

16. srpna 2008 v 11:00 | Bella
Na dalších 4 nových obrázcích můžete vidět Rona s Levandulí, Harryho s Ginny, Belatrix a Harryho s Brumbálem.

AKTUALIZOVÁNO: Nyní obrázek Snapea s Narcisou a Bellou a obrázek s Tomem ve velkém rozlišení
Obrázky naleznete v článku.

AKTUALIZACE: OBRÁZKY VE VELKÉM ROZLIŠENÍ: TOM SNAPE, CISSY, BELLA

Trochu změna

16. srpna 2008 v 10:44 | Bella
Nevím, jestli jste si všimli,ale zmizely odtud některé rubriky, které se týkaly jiných filmů,než HP. Já jsem tu měla zmatek,tak jsem se rozhodla, že tenhle blog bude jen a jen o HP. Ostatní filmy jsem přestěhovala na www.glorca-tejka.blog.cz
Pokud budete mít chuť tak se tam zajděte mrknout. Sice design je ve stádiu vývinu, ale to se časem zpraví.
Uvítám tam jakýkoliv komentář!

Premiéra šestého filmu o Potterovi se odkládá na léto 2009

15. srpna 2008 v 15:24 | Bella
Šestý díl příběhů mladého čaroděje Harryho Pottera, který měl přijít do kin už v listopadu, se nakonec na plátna kin dostane o osm měsíců později. Premiéra snímku Harry Potter a Princ dvojí krve bude ve Spojených státech 17. července 2009, oznámilo filmové studio Warner Bros.
15. 8. 2008 10:13

Odklad premiéry zdůvodnil prezident společnosti Alan Horn tím, že výhodnější pro uvedení filmu je letní sezona a také je třeba překonat následky stávky scénáristů z minulé zimy. Uvedení filmu do kin v letním období se osvědčilo například u pátého dílu ságy o Harrym Potterovi.

"Stejně jako všechna studia i my pociťujeme stále dopady stávky scénáristů, která ovlivnila přípravu scénářů pro další filmy, změnila podmínky konkurence v roce 2009 a nabídla nové příležitosti, kterých chceme využít," řekl Horn.

Osmiměsíční odklad uvedení šestého filmu o Harrym Potterovi určitě hodně zklame milióny fanoušků brýlatého čaroděje v celém světě, kteří čekají již více než rok na filmovou verzi románu britské spisovatelky J.K. Rowlingové.
Pět filmů vyneslo 4,5 miliardy dolarů

Knižní vydání příběhů čarodějnického učně z Bradavic obsahuje sedm dílů, ale studio Warner Bros. se rozhodlo natočit z posledního dílu nazvaného Harry Potter a relikvie smrti dva filmy. Ty se objeví v kinech v roce 2010 a 2011.

Pět předchozích zfilmovaných dílů Harryho Pottera, který se stal mezinárodním literárním a filmovým fenoménem, vyneslo v celém světě 4,5 miliardy dolarů (téměř 75 miliard korun). Ve světě se prodalo na 350 miliónů knih o Potterovi a všechny díly byly přeloženy do asi 65 jazyků, včetně češtiny.
novinky.cz

První TRAILER k princi dvojí krve již 20. srpna !!

14. srpna 2008 v 22:22 | Bella
Nedávný teaser trailer asi každého fanouška série pěkně naladil, nyní tu máme skvělou informaci, že první trailer k princi dvojí krve byl měl být promítán před filmem Star Wars: Clone Wars. A to dne 20. srpna ve Filipínských kinech. ( možná bude dříve online)


Velkou část traileru by měly zabírat záblesky znázorňující růst moci Voldemorta od dětství až po současnost.
potterweb.cz


Trailer k Ice Age 3 - Dawn of the Dinosaurs

14. srpna 2008 v 21:51 | Bella
Ještě k době ledové :D

Trailer k Madagaskaru 2: Escape to Africa

14. srpna 2008 v 21:40 | Bella
já ho miluju :D

Trailer HP6

14. srpna 2008 v 21:24 | Bella |  Fans/Films videa
Já vím, že to je pozdě, ale lepší pozdě než nikdy. Dávám vám sem trailer k filmu Harry Potter a Princ dvojí krve. Já se na něj nemůžu vynadívat.

Jsem v SONB, dáte mi hlas?

11. srpna 2008 v 23:07 | Bella
Jestli se vám můj blog líbí, tak pro mě můžete hlasovat (jsem jako Bella) u Janky v SONB - hlasy odměním diplomy, když napíšete, co chcete!!!

Úvod - část 2.

9. srpna 2008 v 21:09 | Bella
Do školky jsem nastoupila až na poslední rok. Tady jsem poznala svoji nynější nejlepší kamarádku, které jsem vděčná, že se mnou za ty roky vydržela. Díky Jituško! Do první třídy jsem nastoupila 1999, bez žádného odkladu. Já jsem se cítila dobře,ale vycítila jsem, že se máma bála při každé modřině, abych neměla relaps (vrácená leukémie).
Postupem času se mi prodlužuje doba mezi jednotlivými kontrolami. Teď chodím už jen dvakrát za rok.

Nedej na první pohled - Úvod - část 1.

9. srpna 2008 v 21:00 | Bella
Úvod
Asi bych vás měla nejdřív dostat do mé minulosti, aby jste celou povídku chápali. I když se s tím moc nesvěřuji, tak třeba mi pomůže, když to řeknu vám.

Nový desing s Fleur

6. srpna 2008 v 0:56 | Bella
starý design s Luciusem