Ach umřít, umřít, umřít pro krásu...

27. listopadu 2011 v 9:02 | Bella B. L. |  Moje kecy všeho druhu
Tento článek ani bych snad neměla napsat. Chtěla jsem to tady všechno napsat už včera, ale jen co jsem začala, tak jsem v nadpise udělala asi tak tři chyby. Pak jsem ti to tady celé zaseklo, tak jsem se naštvala, vypnula jsem internet a vrátila jsem se k tomu až dnes ráno. Změnila jsem nadpis, někteří možná pochopí, že už mi solidně hrabe z povinné literatury :-D

Nadpis není nic jiného, než jeden verš rytíře des Grieux z Nezvalovy Manon Lescaut. Jsem s četbou pozadu, takže čtu a čtu a čtu. V pátek jsem začala číst Bylo nás pět od Karla Poláčka, to jsem včera dočetla a vrhla jsem se na Manon Lescaut, kterou dočtu dneska. Další na řadě bude asi Maryša a pak hned Naši furianti. V úterý zkouší na deset knih z našeho seznamu, tak snad to stihnu ;)
Jinak co je nového, kromě toho, že mi hrabe z četby? Jsem ostříhaná :-D Po dlouhé době jsem se odvážila zkusit ofinu a celkem jsem se setkala s dobrým ohlasem.
Teď mám novou povídku, je to jen jednorázovka, co nejdřív ji zveřejním, teď je na druhém čtení a má milá helix ji opravuje :)
Přemýšlím, co ještě.. Jo! Už vím! Lidi, já chápu, že všichni sháníte ozdoby na stromeček, já je sháním také. Ale když už někam píšu, tak si vždycky najdu rubriku reklamy. A když taková rubrika na blogu není, tak tam nepíšu vůbec! Ale dokáže mě fakt vytočit, když tady u mě na blogu máte teď už dva články, u kterých to můžete psát, ale vy se stejně netrefíte. V menu nahoře jsou !REKLAMY! a teď mám i nad stránkou DATARTmanii, kde bych to taky ještě snesla. Pochopím i to, když mi napíšete k jinému článku, že jste mi dali ozdobu a jestli bych to neoplatila, dobře, to ještě beru. Ale že sem přijdete a prdnete holou reklamu k prnímu článku, to se mi fakt nelíbí! To je tak těžké kliknout na jeden odkaz a napsat to tam? Rozhodla jsem se, že tyhle pitomé reklamy, které nejsou tam, kde by měly být, tak prostě budu ignorovat! A tečka!
To je asi zatím vše pro dnešek ;)

Mějte se hezky, Vaše Bells :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama